Upcoming Events in

Antwerp




Buurtwerk De Wijk stikt picknickzakjes
Buurtwerk De Wijk stikt picknickzakjes
Centrum De Wijk
Tuesday, 22 August
Taalcarrousel Arabisch-Nederlands
Taalcarrousel Arabisch-Nederlands
‎المتطوعون السوريون Syrische Vrijwilligers‎
Wednesday, 23 August
Antwerpen > Vrouwenpolder 2017
Antwerpen > Vrouwenpolder 2017
Het Bos
Saturday, 26 August
Borgerhoutoven
Borgerhoutoven
BAR OOST
Sunday, 27 August
August Burns Red
August Burns Red
Muziekcentrum Trix
Sunday, 27 August
Laundry Day 2017
Laundry Day 2017
Laundry Day
Saturday, 2 September
Borgerweert kampeert
Borgerweert kampeert
Tennisclub Borgerweert
Saturday, 2 September
Granvat presents: Imge&Sine
Granvat presents: Imge&Sine
De Coninckplein
Thursday, 7 September
Tweede zit TD
Tweede zit TD
Cafe Barbier
Wednesday, 13 September
Sarkodie LIVE IN Belgium
Sarkodie LIVE IN Belgium
IKON Antwerp
Saturday, 16 September
Race for the Cure Antwerpen 2017
Race for the Cure Antwerpen 2017
Gedempte Zuiderdokken
Sunday, 24 September
Diana Krall @Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Diana Krall @Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Sunday, 24 September
Sabien Tiels akoestisch - Fakkeltheater Antwerpen
Sabien Tiels akoestisch - Fakkeltheater Antwerpen
Fakkeltheater vzw
Monday, 9 October
Nieuwe reeks najaar en voorjaar
Nieuwe reeks najaar en voorjaar
Begijnhof Antwerpen
Sunday, 15 October
Chippendales | Stadsschouwburg
Chippendales | Stadsschouwburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Friday, 20 October
Boyce Avenue @TRIX
Boyce Avenue @TRIX
Muziekcentrum Trix
Wednesday, 25 October
Robert Wilson & Anna Calvi - Düsseldorfer Schauspielhaus Der San
Robert Wilson & Anna Calvi - Düsseldorfer Schauspielhaus Der San
deSingel Internationale Kunstcampus
Saturday, 28 October
Ridders van de ronde keukentafel
Ridders van de ronde keukentafel
Theater 'T Eilandje
Sunday, 29 October
Sven De Ridder's Haunted Halloween Night
Sven De Ridder's Haunted Halloween Night
Arenberg
Tuesday, 31 October
Royal Blood | Lotto Arena
Royal Blood | Lotto Arena
Lotto Arena
Saturday, 11 November
Bear's Den | Lotto Arena
Bear's Den | Lotto Arena
Lotto Arena
Friday, 17 November
Hercules & Love Affair | Trix
Hercules & Love Affair | Trix
Muziekcentrum Trix
Friday, 1 December
DRAM - The Big Baby DRAM Tour | Trix
DRAM - The Big Baby DRAM Tour | Trix
Muziekcentrum Trix
Sunday, 10 December
Avant-première - F.C. de kampioenen 3: For Ever
Avant-première - F.C. de kampioenen 3: For Ever
Kinepolis Antwerpen
Wednesday, 20 December
Royal Antwerp - Club Brugge
Royal Antwerp - Club Brugge
Bosuilstadion
Saturday, 20 January
Korpiklaani, Arkona, Heidevolk, Trollfest
Korpiklaani, Arkona, Heidevolk, Trollfest
Muziekcentrum Trix
Thursday, 15 February
Kastelruther Spatzen - Live 2018 - Antwerpen
Kastelruther Spatzen - Live 2018 - Antwerpen
Lotto Arena
Thursday, 19 April
Antwerp 10 Miles & Marathon 100ste editie in 2085!
Antwerp 10 Miles & Marathon 100ste editie in 2085!
Antwerp, Belgium
Sunday, 22 April