Upcoming Events in

Bratislava




CineKlub: Kráľovná z Montreuil
CineKlub: Kráľovná z Montreuil
Institut Français de Slovaquie
Monday, 25 September
Arch Enemy at Majestic Music Club
Arch Enemy at Majestic Music Club
Bratislava
Monday, 25 September
AHOJ Semester - KALI/dj EKG/SMOLAaHRUŠKY
AHOJ Semester - KALI/dj EKG/SMOLAaHRUŠKY
Unique Club
Tuesday, 26 September
Dni ruského filmu
Dni ruského filmu
Kino Lumière
Wednesday, 27 September
Stretnutie umelcov - Bratislava #1
Stretnutie umelcov - Bratislava #1
Botel Gracia
Thursday, 28 September
Goran Bregovic | Bratislava
Goran Bregovic | Bratislava
Aegon Arena
Thursday, 28 September
Kurz Airbrush s Mario Romani
Kurz Airbrush s Mario Romani
Stredisko kultúry BA Nové Mesto
Saturday, 30 September
Strider naucna zona na detskej tour Petra Sagana v Bratislave
Strider naucna zona na detskej tour Petra Sagana v Bratislave
Vajnory Airport
Saturday, 30 September
Bitka o Bratislavu 2017
Bitka o Bratislavu 2017
Sad Janka Kráľa
Saturday, 30 September
Social Impact Award 2017 // Finálový večer
Social Impact Award 2017 // Finálový večer
Impact Hub Bratislava
Tuesday, 3 October
Interbeauty 2017
Interbeauty 2017
INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Thursday, 5 October
Interbeauty Bratislava
Interbeauty Bratislava
INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Thursday, 5 October
Bratislava Lindy Exchange
Bratislava Lindy Exchange
B-Swing
Friday, 6 October
Biela noc Bratislava 2017
Biela noc Bratislava 2017
Bratislava
Saturday, 7 October
AkvaTera Bratislava 8.10.2017
AkvaTera Bratislava 8.10.2017
Dom kultúry Ružinov
Sunday, 8 October
Filmový kvíz Petra Konečného vol. 23
Filmový kvíz Petra Konečného vol. 23
KC Dunaj
Sunday, 8 October
CEE Fundraising Conference 2017 - Inspire, Innovate, Impact.
CEE Fundraising Conference 2017 - Inspire, Innovate, Impact.
Austria Trend Hotel Bratislava
Tuesday, 10 October
Fat Nick, Ghostemane in Bratislava
Fat Nick, Ghostemane in Bratislava
Randal Club - live&wild rock'n'roll music club
Tuesday, 10 October
Korben Dallas: Stredovek : Bratislava + Jess Klein (USA)
Korben Dallas: Stredovek : Bratislava + Jess Klein (USA)
Majestic Music Club
Wednesday, 11 October
Bratislava Salsa International
Bratislava Salsa International
La Fiesta
Friday, 13 October
YUGO ŽURKA - BRATISLAVA 2017
YUGO ŽURKA - BRATISLAVA 2017
Unique Club
Saturday, 14 October
Markus Schulz in Bratislava
Markus Schulz in Bratislava
The Club Bratislava
Saturday, 14 October
20 rokov Nocadeň / Bratislava
20 rokov Nocadeň / Bratislava
Majestic Music Club
Thursday, 19 October
Bratislavské Jazzové Dni Slovenská sporiteľňa 2017
Bratislavské Jazzové Dni Slovenská sporiteľňa 2017
INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Friday, 20 October
HVOB Silk Tour • Bratislava
HVOB Silk Tour • Bratislava
Majestic Music Club
Sunday, 22 October
Elena Mannová: Spolky a modernizácia Prešporka v 19. storočí
Elena Mannová: Spolky a modernizácia Prešporka v 19. storočí
Univerzitná knižnica v Bratislave
Tuesday, 24 October
Slobodná Európa & Para / Bratislava / Spolu Tour 2017
Slobodná Európa & Para / Bratislava / Spolu Tour 2017
Majestic Music Club
Thursday, 26 October
Apocalyptica v Bratislave
Apocalyptica v Bratislave
INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Thursday, 26 October
David Icke Live in Bratislava, Slovakia
David Icke Live in Bratislava, Slovakia
Hant aréna Pasienky
Saturday, 28 October
Česko-Slovenský večer, Karel Gott, Kandráčovci, Kolárovci
Česko-Slovenský večer, Karel Gott, Kandráčovci, Kolárovci
INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Saturday, 28 October
Erotický Veľtrh 2017 - Bratislava
Erotický Veľtrh 2017 - Bratislava
refinery gallery
Saturday, 4 November
IT&Telco Conference 2017
IT&Telco Conference 2017
Grand Hotel Pressburg
Wednesday, 8 November
Triggerfinger (be) / Bratislava
Triggerfinger (be) / Bratislava
Majestic Music Club
Thursday, 9 November
We Love The 90’s,vol.4, Bratislava, 2 Unlimited
We Love The 90’s,vol.4, Bratislava, 2 Unlimited
HANT Aréna
Friday, 10 November
Alle Farben 10.11. Bratislava
Alle Farben 10.11. Bratislava
refinery gallery
Friday, 10 November
Kabát Turné 2017 - Bratislava
Kabát Turné 2017 - Bratislava
Ondrej Nepela Arena
Thursday, 16 November
Hurts Live | Majestic Music Club, Bratislava, Slovakia
Hurts Live | Majestic Music Club, Bratislava, Slovakia
Majestic Music Club
Saturday, 18 November
Let It Roll Winter Slovakia 2017 // Bratislava
Let It Roll Winter Slovakia 2017 // Bratislava
refinery gallery
Saturday, 18 November
HURTS / Bratislava
HURTS / Bratislava
Majestic Music Club
Saturday, 18 November
Helloween - Pumpkin United World Tour
Helloween - Pumpkin United World Tour
Bratislava
Sunday, 26 November
Pumpkins United World Tour 2017/2018 - Bratislava
Pumpkins United World Tour 2017/2018 - Bratislava
Aegon Arena
Sunday, 26 November
Bratislava Winter Festival - 1st-4th december 2017
Bratislava Winter Festival - 1st-4th december 2017
Hotel Tatra ****
Friday, 1 December
Miro Žbirka Vianočné Symphonic Tour - Bratislava
Miro Žbirka Vianočné Symphonic Tour - Bratislava
Zimní stadion Ondreje Nepely
Wednesday, 13 December
Rytmus a Symfonický orchester
Rytmus a Symfonický orchester
INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Tuesday, 26 December
Koncert - Psałterz wrześniowy - Bratislava
Koncert - Psałterz wrześniowy - Bratislava
Bratislava Zimny Stadion Ondreja Nepelu
Saturday, 13 January