Pridaj sa: Kuala Lumpur, Krabi a Phi Phi s Milanom ale bez baPky

Pridaj sa: Kuala Lumpur, Krabi a Phi Phi s Milanom ale bez baPky

Pridaj sa: Kuala Lumpur, Krabi a Phi Phi s Milanom ale bez baPky

Kuala Lumpur, Malaysia

Sunday, 5 March 2017, 13:00


Event Details


Vydaj sa somnou na veľké dobrodružstvo Juhovýchodnou Áziou 😎 Kreatívna cestovka Flying Banana - cestuj za pár šupiek a známy travel blogger Milan Bez Mapy z blogu Cestujeme bez mapy dali hlavy dokopy a pripravili pre teba trip tvojho života. Nenechaj si újsť túto možnosť a cestuj s Milanom Bez Mapy po Ázii: Kuala Lumpur – Ao Nang – ostrov Phi Phi. Pridaj sa ku mne na tento výlet.

Toto spolu zažijeme:

➡️ 5.3. Odlet z Budapešte do Kuala Lumpur s našou najoblúbenejšou aerolinkou Fly Emirates (krátky prestup v Dubaji).
➡️ 6.3. Prílet do Kuala Lumpur o 15:15, kde ťa bude Milan čakať na letisku. Nasleduje smer do nášho obľúbeného 4* hotela s bazénom na streche a pekným výhľadom na televíznu vežu. Nočné Kuala Lumpur a najvyššie dvojičky na svete Petronasky sú naozaj lahôdkou pre oči.
➡️ 7.3. Obhliadka mesta Kuala Lumpur, central market a vynikajúca reštaurácia, kde určite vyskúšame Chiken tika masala 😀 ako aj nápoj Thek tarik – zalóvuješ sa. Na tejto ulici dostať aj novú, v krabici zabalenú Nokiu 3310. Určite si nenecháme újsť ani hinduistické posvätné miesto - Jaskyne Batu.
➡️ 8.3. Poobedňajší odlet na Krabi – juh Thajska, kde sa presunieme na krásnu pláž Ao Nang. Ubytovanie v TOP 4* hoteli s raňajkami.
➡️ 9.-10.-11.-12. Užívame si Krabi s Milanom Bez Mapy a aj bez baPky.
➡️ 12.3. – presun loďou na slávne Phi Phi ostrovy, kde na nás čakajú 3 dni a 3 noci plné exotických zážitkov.
➡️ 12.-13.-14.-15. Phi Phi plnými dúškami
➡️ 15.3. Presun späť na Krabi, podvečer odlet do Kuala Lumpur. Tu sa od teba odpojím, nakoľko ja pôjdem smer Bangkok. Ty pokračuješ do Kuala Lumpur aby si stihol odlet domov.
➡️ 16.3. Odlet o 1:55 ráno smer Budapešť s krátkym prestupom v Dubaji. Prílet je naplánovaný na obed 16.3.2017

Cena 900€/osoba zahŕňa:

✅ obojsmernú letenku Budapešť – Kuala Lumpur – Budapešť
✅ obojsmernú letenku Kuala Lumpur – Krabi – Kuala Lumpur
✅ ubytovanie v 4* hoteli v centre Kuala Lumpur na 2 noci
✅ ubytovanie v 4* hoteli s raňajkami na plážach Ao Nang (Krabi) na 4 noci
✅ ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami na ostrove Phi Phi na 3 noci
✅ osobného sprievodcu Milana bez mapy – bloger Milan Bardún.
✅ positenie insolventnosti CK
✅ všetky letiskové a servisné poplatky
✅ víza (lebo ich nikde nieje treba :D)

Cena nezahŕňa:

stravu okrem uvedenej, cestovné positenie (v prípade potreby vybavíme – celoročné na celý svet od 19€), transfery z letísk a transfer loďou (dokopy do 40€)

❤️ REZERVÁCIE NA rezervacie@flyingbanana.sk ALEBO PRIAMO NA FACEBOOKU V SPRÁVE Flying Banana - cestuj za pár šupiek ALEBO Cestujeme bez mapy ❤️ Počet miest je obedzený na 10 ľudí a cena letenky sa môže zvýšiť. Preto odporúčam rezervovať čo najskôr.

Kto je Milan bez mapy? Milan Bardún, vyštudovaný záhradný architekt, ktorý sa ale rozhodol ísť úplne inou cestou. Už päť rokov aktívne cestuje po svete a momentálne sa nachádza v Austrálii. Precestoval vyše 40 krajín na piatich kontinentoch, potápal sa so žralokmi na Maldivách, vyšliapal pešo na Stolovú horu v Juhoafrickej republike, ochutnal škorpióna v Thajsku a pracoval aj ako dobrovoľník na farme v havajskej džungli. Strávil tri týždne na Fiji a ďalšiu zimu plánuje prečkať v Mexiku. Je zakladateľom cestovateľského blogu Cestujeme bez mapy kde od roku 2013 vtipne radí Slovákom ako cestovať po svete najmä s humorom.Kuala Lumpur, Malaysia

, Kuala Lumpur, Malaysia


  Buy tickets   View on Facebook

View more events at Kuala Lumpur, Malaysia

Upcoming Events in Kuala Lumpur


Leave a comment