Upcoming Events in

Bratislava




Vianočné trhy Bratislava 2017
Vianočné trhy Bratislava 2017
Bratislava
Friday, 24 November
Danger & Yunaisy Weekend - first time in Bratislava!
Danger & Yunaisy Weekend - first time in Bratislava!
Salsa by Norika
Saturday, 25 November
GLEB : ZOO krst Lavička Pimpin * Bratislava Nu Spirit
GLEB : ZOO krst Lavička Pimpin * Bratislava Nu Spirit
Nu Spirit Club
Saturday, 25 November
Ozdobovanie medovníkov-maminy s deťmi
Ozdobovanie medovníkov-maminy s deťmi
Kreativne kurzy
Sunday, 26 November
Ozdobovanie medovníkov-biela čipka
Ozdobovanie medovníkov-biela čipka
Kreativne kurzy
Sunday, 26 November
Helloween - Pumpkin United World Tour
Helloween - Pumpkin United World Tour
Bratislava
Sunday, 26 November
Pumpkins United World Tour 2017/2018 - Bratislava
Pumpkins United World Tour 2017/2018 - Bratislava
Aegon Arena
Sunday, 26 November
Ethereum Bratislava meetup 03 - Devcon three
Ethereum Bratislava meetup 03 - Devcon three
Progressbar
Tuesday, 28 November
Internationals Bratislava Christmas party
Internationals Bratislava Christmas party
The Club Bratislava
Thursday, 30 November
Bratislava Winter Festival - 1st-4th december 2017
Bratislava Winter Festival - 1st-4th december 2017
Hotel Tatra ****
Friday, 1 December
Divokej Bill Tsunami tour SK 2017 - Bratislava
Divokej Bill Tsunami tour SK 2017 - Bratislava
Majestic Music Club
Friday, 1 December
Hallucinator /Iconoclasm/ Broken Therapy
Hallucinator /Iconoclasm/ Broken Therapy
Subclub Bratislava
Friday, 1 December
Bitcoin je Retro!
Bitcoin je Retro!
Luna Bar - Hotel Kyjev
Saturday, 9 December
ZOČI VOČI TOUR 2017 - Bratislava/ Rybičky 48
ZOČI VOČI TOUR 2017 - Bratislava/ Rybičky 48
Majestic Music Club
Saturday, 9 December
Projekt Život v Starej tržnici
Projekt Život v Starej tržnici
Stará tržnica
Sunday, 10 December
Bratislava – 20. vychádzka, nedeľa
Bratislava – 20. vychádzka, nedeľa
Ondrejský Cintorín
Sunday, 10 December
Bílé Vánoce Lucie Bílé II. - Bratislava
Bílé Vánoce Lucie Bílé II. - Bratislava
Istropolis
Monday, 11 December
Miro Žbirka Vianočné Symphonic Tour - Bratislava
Miro Žbirka Vianočné Symphonic Tour - Bratislava
Zimní stadion Ondreje Nepely
Wednesday, 13 December
Majk Spirit + Specialni Hostia - Bratislava 16.12.2017
Majk Spirit + Specialni Hostia - Bratislava 16.12.2017
refinery gallery
Saturday, 16 December
Silné Vianočné Reči v Starej Tržnici
Silné Vianočné Reči v Starej Tržnici
Stará tržnica
Monday, 18 December
Forbidden Society Recs label night Bratislava
Forbidden Society Recs label night Bratislava
Majestic Music Club
Tuesday, 26 December
Rytmus a Symfonický orchester
Rytmus a Symfonický orchester
INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Tuesday, 26 December
Samey + Dalyb , Zayo * streda Bratislava
Samey + Dalyb , Zayo * streda Bratislava
Nu Spirit Club
Wednesday, 27 December
Koncert - Psałterz wrześniowy - Bratislava
Koncert - Psałterz wrześniowy - Bratislava
Bratislava Zimny Stadion Ondreja Nepelu
Saturday, 13 January
Footworxx Slovakia 2018 // MMC Bratislava
Footworxx Slovakia 2018 // MMC Bratislava
Majestic Music Club
Saturday, 13 January
Suicideboys in Bratislava
Suicideboys in Bratislava
Majestic Music Club
Friday, 2 February
Najväčší Svadobný veľtrh 2018
Najväčší Svadobný veľtrh 2018
INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Friday, 9 February
Story Party Bratislava | True Dating Stories
Story Party Bratislava | True Dating Stories
SATORI STAGE
Friday, 16 February
Juste Debout Bratislava 2018
Juste Debout Bratislava 2018
Majestic Music Club
Sunday, 18 February
Hromadné tankovanie trolejbusov upravených na driftovanie
Hromadné tankovanie trolejbusov upravených na driftovanie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
Wednesday, 28 February
Carnifex / Oceano / Aversions Crown / Disentomb
Carnifex / Oceano / Aversions Crown / Disentomb
Randal Club - live&wild rock'n'roll music club
Monday, 12 March
6. Twin City Gasshuku
6. Twin City Gasshuku
Gymnázium Jura Hronca
Friday, 16 March
Seminár, technika bozkávania vencov.
Seminár, technika bozkávania vencov.
Sheraton Bratislava Hotel
Thursday, 29 March
Gipsy Kings & Chico Bratislava
Gipsy Kings & Chico Bratislava
Aegon Arena
Monday, 30 April
Mairee Only - Open Air 2018
Mairee Only - Open Air 2018
Bratislava
Monday, 30 April
IBIZA PARTY 2018 open air
IBIZA PARTY 2018 open air
Bratislava
Friday, 15 June
TEDxBratislava 2018
TEDxBratislava 2018
TEDxBratislava
Sunday, 1 July
ELÁN 50 ROKOV | Bratislava, O.Nepelu 2018
ELÁN 50 ROKOV | Bratislava, O.Nepelu 2018
Zimní stadion Ondreje Nepely
Friday, 26 October
LUCIE - Bratislava, Zimný štadion Ondreja Nepelu - EvoLucie tour
LUCIE - Bratislava, Zimný štadion Ondreja Nepelu - EvoLucie tour
Zimní stadion Ondreje Nepely
Tuesday, 27 November
Pondelok 29. februára v BAcyklo vol.2
Pondelok 29. februára v BAcyklo vol.2
BAcyklo dielňa/workshop
Monday, 29 February