Upcoming Events in

Budapest




Fluimucil kisgyereknek elmagyarázása, hogy Miért?!
Fluimucil kisgyereknek elmagyarázása, hogy Miért?!
Budapest, Hungary
Wednesday, 20 May
Vizes világbajnokság Budapest (Angyalföld) (19th FINA WC Budapest-Angelland)
Vizes világbajnokság Budapest (Angyalföld) (19th FINA WC Budapest-Angelland)
Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda
Friday, 23 July
Chemtrail elleni nemzetközi tiltakozó nagygyűlés!
Chemtrail elleni nemzetközi tiltakozó nagygyűlés!
Budapest, Hungary
Wednesday, 2 February
GLASSTRONAUTS LANDING
GLASSTRONAUTS LANDING
Gozsdu Udvar
Sunday, 25 May
SZIGET féláron 2016! (get sziget)
SZIGET féláron 2016! (get sziget)
Sziget Festival Official
Sunday, 10 August
Mentsük meg a kihalástól az albínó sikítópárducot
Mentsük meg a kihalástól az albínó sikítópárducot
Fővárosi Állat- és Növénykert
Sunday, 21 March
Orbán Viktor megtekintése különleges közelségből
Orbán Viktor megtekintése különleges közelségből
Parlamento Budapest
Monday, 1 January
New Year's Eve 2056 @Kossuth tér
New Year's Eve 2056 @Kossuth tér
Kossuth tér
Friday, 31 December
Halley Visszatérése Buli, 2061 június 04
Halley Visszatérése Buli, 2061 június 04
Kockacsoki
Saturday, 4 June
Pajor Kristóf 89. születésnapi partyja!
Pajor Kristóf 89. születésnapi partyja!
Akvárium Klub Official
Tuesday, 2 June
Téliszalámi nyaraltatása....majd Szellemidézés a Pick Gyárban
Téliszalámi nyaraltatása....majd Szellemidézés a Pick Gyárban
Liska Tibor Szakkollégium
Saturday, 5 December