Upcoming Events in

Budapest




Plitvicei tavak és a horvát főváros, Zágráb
Plitvicei tavak és a horvát főváros, Zágráb
PANNONIA PROGRAM- ÉS UTAZÁSI IRODA
Saturday, 28 April
Plitvicei-tavak - IstriaTours Kft.
Plitvicei-tavak - IstriaTours Kft.
Istria94 Tours Kft
Saturday, 28 April
★ SuperStars ★ - 04.30.I Liget Club
★ SuperStars ★ - 04.30.I Liget Club
Liget Club
Monday, 30 April
Budapest Nights bemutatja: Harry Potter party
Budapest Nights bemutatja: Harry Potter party
Hellobabybar
Monday, 30 April
A15! - Too Many Zooz
A15! - Too Many Zooz
A38 Hajó
Tuesday, 1 May
MagánHANGzók HANG & LOOPS by Szilágyi Sándor - Manaman
MagánHANGzók HANG & LOOPS by Szilágyi Sándor - Manaman
SÓKER Sóbarlang & Relax Központ
Wednesday, 2 May
Roger Waters live in Budapest, Hungary
Roger Waters live in Budapest, Hungary
Papp László Aréna
Wednesday, 2 May
8. Budapest100: Nyissunk a térre!
8. Budapest100: Nyissunk a térre!
Budapest, Hungary
Saturday, 5 May
Tattoo Majális
Tattoo Majális
Dürlin Budapest
Saturday, 5 May
Horváth Tamás live / Budapest Park
Horváth Tamás live / Budapest Park
Budapest Park
Friday, 11 May
Alföld és Vajdaság bringatúra
Alföld és Vajdaság bringatúra
Budapest Biking
Friday, 18 May
Győri Balett: PianoPlays
Győri Balett: PianoPlays
Müpa Budapest
Friday, 18 May
Sassuolo - Roma
Sassuolo - Roma
Roma Club Budapest
Sunday, 20 May
Marketing Szuperkonferencia 2018
Marketing Szuperkonferencia 2018
Budapest, Hungary
Wednesday, 23 May
Bonobo
Bonobo "Migration Live Tour" - Budapest Park
Budapest Park
Wednesday, 23 May
Ákos 50 - Budapest - Erkel Színház
Ákos 50 - Budapest - Erkel Színház
Erkel Színház
Friday, 25 May
Ákos 50 - Budapest - Erkel Ráadás
Ákos 50 - Budapest - Erkel Ráadás
Erkel Színház
Saturday, 26 May
Medical Mission Romania 2018
Medical Mission Romania 2018
Budapest, Hungary
Monday, 28 May
PlayIT Show Budapest
PlayIT Show Budapest
Hungexpo - Programod van
Saturday, 2 June
Lenny Kravitz - Budapest, Hungary
Lenny Kravitz - Budapest, Hungary
Budapest, Hungary
Sunday, 3 June
Lenny Kravitz | Budapest, Hungary
Lenny Kravitz | Budapest, Hungary
BudapestArena
Sunday, 3 June
Rise Against - Budapest Park
Rise Against - Budapest Park
Budapest Park
Wednesday, 6 June
PokolgéP koncert - Budapest
PokolgéP koncert - Budapest
BudapestArena
Friday, 8 June
100% Scooter-25 Years Wild & Wicked Tour
100% Scooter-25 Years Wild & Wicked Tour
Budapest Park
Saturday, 9 June
Joe Bonamassa - Budapest Park
Joe Bonamassa - Budapest Park
Budapest Park
Thursday, 14 June
Majka & Curtis - Budapest Park
Majka & Curtis - Budapest Park
Budapest Park
Friday, 15 June
Arcade Fire: Infinite Content, Budapest
Arcade Fire: Infinite Content, Budapest
BudapestArena
Sunday, 17 June
Red Bull Air Race Budapest
Red Bull Air Race Budapest
Budapest, Hungary
Saturday, 23 June
Stone Sour ➽ Barba Negra Track
Stone Sour ➽ Barba Negra Track
BARBA NEGRA
Monday, 25 June
TNT // Budapest Park 2018
TNT // Budapest Park 2018
Budapest Park
Saturday, 30 June
Alice In Chains - Budapest Park
Alice In Chains - Budapest Park
Budapest Park
Sunday, 1 July
Budapest Bár // Budapest Park
Budapest Bár // Budapest Park
Budapest Park
Thursday, 5 July
Hiperkarma / Budapest Park
Hiperkarma / Budapest Park
Budapest Park
Friday, 6 July
Plitvice és az uszkókok vára, Zengg
Plitvice és az uszkókok vára, Zengg
PANNONIA PROGRAM- ÉS UTAZÁSI IRODA
Saturday, 14 July
Operagála a Margitszigeten 2018-ban - Erwin Schrott koncertje
Operagála a Margitszigeten 2018-ban - Erwin Schrott koncertje
Margitszigeti Szabadtéri Színpad
Sunday, 15 July
LP - Budapest Park
LP - Budapest Park
Budapest Park
Tuesday, 24 July
Csobbanás Opátijában:
Csobbanás Opátijában:
Express Plussz Utazási Iroda
Friday, 27 July
Plitvice és az uszkókok vára, Zengg
Plitvice és az uszkókok vára, Zengg
PANNONIA PROGRAM- ÉS UTAZÁSI IRODA
Saturday, 28 July
Rúzsa Magdi / Budapest Park
Rúzsa Magdi / Budapest Park
Budapest Park
Saturday, 28 July