Upcoming Events in

København




Zahle Zebras Damer vs. Alkenry United
Zahle Zebras Damer vs. Alkenry United
Valby Idrætspark
Sunday, 27 May
Pere Ubu (US) @Hotel Cecil, København
Pere Ubu (US) @Hotel Cecil, København
Hotel Cecil
Tuesday, 29 May
Henry Marsh & Lone Frank
Henry Marsh & Lone Frank
Den Sorte Diamant - Det Kgl. Bibliotek
Wednesday, 30 May
BørnefestiBAL København
BørnefestiBAL København
Fælledparken
Tuesday, 5 June
Samsø Pink Floyd på Halmtorvet9
Samsø Pink Floyd på Halmtorvet9
Halmtorvet 9
Saturday, 9 June
Etape København 2018
Etape København 2018
Etape København
Monday, 18 June
Døves Nordiske Kulturfestival 2018
Døves Nordiske Kulturfestival 2018
Nørrebrohallen
Thursday, 2 August
Stairway- nyt venue i Vanløse
Stairway- nyt venue i Vanløse
Kulturstationen Vanløse
Saturday, 1 September
Anders Agger @Bremen Teater, København
Anders Agger @Bremen Teater, København
Bremen Teater
Thursday, 8 November
Hvam og Øgendahl - Det Gode Selskab
Hvam og Øgendahl - Det Gode Selskab
Bremen Teater
Wednesday, 13 March
Jeg Bliver Student I 2019 ⇨ Studenterugen I København
Jeg Bliver Student I 2019 ⇨ Studenterugen I København
København - Danmark
Monday, 17 June