Upcoming Events in

Novy Jicin




HK Nový Jičín vás zve na Týden hokeje
HK Nový Jičín vás zve na Týden hokeje
Zimní Stadion
Wednesday, 24 January
Aikido seminář s Güntherem Stegerem
Aikido seminář s Güntherem Stegerem
Aikido Dojo Nový Jičín
Friday, 26 January
JAN KRAUS a DAVID KRAUS aneb Hvězdy, jak je neznáte
JAN KRAUS a DAVID KRAUS aneb Hvězdy, jak je neznáte
Kino Květen, Nový Jičín
Wednesday, 31 January
Insania: SPAM Tour, Nový Jičín - Galerka
Insania: SPAM Tour, Nový Jičín - Galerka
Klub Galerka
Friday, 9 February
Fast Shit 17. aneb Valentýnské Pornobraní
Fast Shit 17. aneb Valentýnské Pornobraní
Eso Bar Nový Jičín
Saturday, 10 February
Elektrick Mann - Nový Jičín
Elektrick Mann - Nový Jičín
Eso Bar Nový Jičín
Saturday, 17 February
Zdeněk Izer Nový Jičín
Zdeněk Izer Nový Jičín
Kino Květen, Nový Jičín
Thursday, 1 March
Dan Bárta & Illustratosphere: Mezi vrcholy tour 2018 /Nový Jičín
Dan Bárta & Illustratosphere: Mezi vrcholy tour 2018 /Nový Jičín
Beskydské divadlo Nový Jičín
Friday, 16 March
November 2nd - Nový Jičín / Galerka
November 2nd - Nový Jičín / Galerka
Klub Galerka
Friday, 16 March
Pohárová soutěž armwrestlingu Nový Jičín
Pohárová soutěž armwrestlingu Nový Jičín
Město Nový Jičín
Saturday, 26 May
Nový Jičín: První pomoc pro maminky
Nový Jičín: První pomoc pro maminky
Město Nový Jičín
Friday, 24 August
Nový Jičín: Bezpečnost miminka
Nový Jičín: Bezpečnost miminka
Město Nový Jičín
Friday, 24 August