Upcoming Events in

Oslo




Kollentrappa 2018
Kollentrappa 2018
Holmenkollen
Thursday, 31 May
Tough Viking Oslo 2018
Tough Viking Oslo 2018
Tryvann
Saturday, 2 June
Sommerrevy Oppegård Syd
Sommerrevy Oppegård Syd
Oppegård Station
Saturday, 2 June
A Perfect Circle / Oslo Spektrum
A Perfect Circle / Oslo Spektrum
Oslo Spektrum Arena
Wednesday, 6 June
Omkampen: Norge '98 – Brasil '98
Omkampen: Norge '98 – Brasil '98
Ullevaal Stadion
Saturday, 9 June
Løvelekene Oslo 2018
Løvelekene Oslo 2018
Lambertseter Stadion
Sunday, 10 June
Sparks at Rockefeller, Oslo
Sparks at Rockefeller, Oslo
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Thursday, 14 June
Sparks / Rockefeller 14. juni
Sparks / Rockefeller 14. juni
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Thursday, 14 June
OverOslo onsdag
OverOslo onsdag
OverOslo
Wednesday, 20 June
OverOslo lørdag
OverOslo lørdag
OverOslo
Saturday, 23 June
Ekeberg Sommerskole, uke 26
Ekeberg Sommerskole, uke 26
EKT Rideskole og Husdyrpark
Monday, 25 June
Guns N' Roses / Valle Hovin
Guns N' Roses / Valle Hovin
Oslo, Norway
Thursday, 19 July
Ekeberg Sommerskole, uke 33
Ekeberg Sommerskole, uke 33
EKT Rideskole og Husdyrpark
Monday, 13 August
Fekteleir på Stavern 2018
Fekteleir på Stavern 2018
Njård Fekting
Monday, 13 August
Høvik Jogg - Fjelltur 2018
Høvik Jogg - Fjelltur 2018
Finse 1222
Friday, 24 August
Toughest Oslo 2018
Toughest Oslo 2018
Holmenkollen
Saturday, 1 September
Toughest Family Oslo
Toughest Family Oslo
Holmenkollen
Sunday, 2 September
Oslo Innovation Week 2018
Oslo Innovation Week 2018
Oslo Innovation Week
Monday, 24 September
Oslos Bratteste 2018 - 10 års motbakkebonanza
Oslos Bratteste 2018 - 10 års motbakkebonanza
Oslos Bratteste
Saturday, 29 September
Stavangerkameratene // Rockefeller
Stavangerkameratene // Rockefeller
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Saturday, 6 October
Bilfritt Oslo sentrum 2019
Bilfritt Oslo sentrum 2019
Oslo, Norway
Tuesday, 1 January
Intensivkurs i lommetennis
Intensivkurs i lommetennis
Aker Brygge
Tuesday, 4 June
JUBILEUMSFEST GREFSENRUSS 1981
JUBILEUMSFEST GREFSENRUSS 1981
Papa Sigolo Restaurant As
Wednesday, 10 June