Upcoming Events in

Oslo




Steven Wilson / Oslo Konserthus (Utsolgt)
Steven Wilson / Oslo Konserthus (Utsolgt)
Oslo Konserthus
Tuesday, 27 February
PartyNextDoor / Support: Jessie Reyez / Sentrum Scene
PartyNextDoor / Support: Jessie Reyez / Sentrum Scene
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Wednesday, 28 February
Boklansering: Manus om anus
Boklansering: Manus om anus
Kulturhuset
Wednesday, 28 February
DNB Digital Challenge Oslo
DNB Digital Challenge Oslo
DNB
Friday, 2 March
Kendrick Lamar in Oslo
Kendrick Lamar in Oslo
Telenor Arena
Friday, 2 March
The Script / Oslo Spektrum
The Script / Oslo Spektrum
Oslo Spektrum Arena
Sunday, 4 March
Nordmarka Rundt 2018 - siste utgave
Nordmarka Rundt 2018 - siste utgave
Sognsvann
Saturday, 10 March
Skifest i Kollen - FIS World Cup Nordic
Skifest i Kollen - FIS World Cup Nordic
Holmenkollen Skifestival
Saturday, 10 March
Palace of Pleasure // Slippfest // Kampen Bistro
Palace of Pleasure // Slippfest // Kampen Bistro
Kampen Bistro
Saturday, 10 March
Vijay Iyer + Craig Taborn
Vijay Iyer + Craig Taborn
Nasjonal jazzscene
Saturday, 10 March
Høgruta fra Stryn til Sunnmøre
Høgruta fra Stryn til Sunnmøre
Fri Flyt Leserturer
Tuesday, 13 March
Tommy Tokyo på Last Train, utsolgt!
Tommy Tokyo på Last Train, utsolgt!
Last Train, Oslo
Wednesday, 14 March
Skiskytterfest i Kollen - BMW IBU World Cup Biathlon
Skiskytterfest i Kollen - BMW IBU World Cup Biathlon
Holmenkollen Skifestival
Thursday, 15 March
Carnifex + supp. Oceano, Aversions Crown & Disentomb
Carnifex + supp. Oceano, Aversions Crown & Disentomb
SubScene Oslo
Thursday, 15 March
Apocalyptica / Oslo Konserthus
Apocalyptica / Oslo Konserthus
Oslo Konserthus
Saturday, 17 March
Desiigner / Rockefeller søndag 18. mars
Desiigner / Rockefeller søndag 18. mars
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Sunday, 18 March
Åpning av Oslos nye kinostorstue med IMAX
Åpning av Oslos nye kinostorstue med IMAX
ODEON Oslo
Thursday, 22 March
Utsolgt: Torgeir Waldemar // Kampen Bistro
Utsolgt: Torgeir Waldemar // Kampen Bistro
Kampen Bistro
Thursday, 22 March
Oslos Råeste Vinterbakkeløp 2018
Oslos Råeste Vinterbakkeløp 2018
Vettakollen Utsiktspunkt
Friday, 23 March
Gent - Wevelgem /// Klubbhuset
Gent - Wevelgem /// Klubbhuset
ROSL
Sunday, 25 March
Anvil + support TBA
Anvil + support TBA
Olsen På Bryn
Wednesday, 28 March
Fever Ray | Oslo
Fever Ray | Oslo
Sentrum Scene
Tuesday, 3 April
Erik Harstad & So What på Harleycruise
Erik Harstad & So What på Harleycruise
Colorline-Kaia OSLO
Thursday, 5 April
Loppemarked på Ekeberg skole
Loppemarked på Ekeberg skole
Ekeberg Skoles Musikkorps
Saturday, 7 April
I WAS A KING // Kampen Bistro
I WAS A KING // Kampen Bistro
Kampen Bistro
Wednesday, 11 April
Lyn - Sarpsborg 08
Lyn - Sarpsborg 08
Kringsjå
Saturday, 14 April
Niall Horan / Sentrum Scene 24. april
Niall Horan / Sentrum Scene 24. april
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Tuesday, 24 April
Lars Vaular / Oslo Spektrum 28.04.18
Lars Vaular / Oslo Spektrum 28.04.18
Oslo Spektrum Arena
Saturday, 28 April
Vei og Anlegg 2018, Nasta Stand
Vei og Anlegg 2018, Nasta Stand
Hellerudsletta
Wednesday, 2 May
Tom Waits-løpet 2018
Tom Waits-løpet 2018
Grønland
Saturday, 5 May
YT Holmenkollstafetten 2018
YT Holmenkollstafetten 2018
YT Holmenkollstafetten
Saturday, 5 May
Ullern - Sarpsborg 08
Ullern - Sarpsborg 08
Ullern Kunstgress
Sunday, 20 May
Mandinga e Molêjo 2018
Mandinga e Molêjo 2018
Oslo International School
Wednesday, 23 May
Kollentrappa 2018
Kollentrappa 2018
Holmenkollen
Thursday, 31 May
Tough Viking Oslo 2018
Tough Viking Oslo 2018
Tryvann
Saturday, 2 June
A Perfect Circle / Oslo Spektrum
A Perfect Circle / Oslo Spektrum
Oslo Spektrum Arena
Wednesday, 6 June
OverOslo onsdag
OverOslo onsdag
OverOslo
Wednesday, 20 June
OverOslo lørdag
OverOslo lørdag
OverOslo
Saturday, 23 June
Ekeberg Sommerskole, uke 26
Ekeberg Sommerskole, uke 26
EKT Rideskole og Husdyrpark
Monday, 25 June
Guns N' Roses / Valle Hovin
Guns N' Roses / Valle Hovin
Oslo, Norway
Thursday, 19 July