Upcoming Events in

Poznan




Hip Hop Festival Poznań
Hip Hop Festival Poznań
Klub Muzyczny B17
Saturday, 16 December
Bobby McFerrin // Poznań
Bobby McFerrin // Poznań
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Sunday, 17 December
Czerwona kartka dla systemu szczepień w Polsce
Czerwona kartka dla systemu szczepień w Polsce
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
Sunday, 31 December
Jak się bronić przed przymusem szczepień? Nie płać grzywny - odwołaj się!
Jak się bronić przed przymusem szczepień? Nie płać grzywny - odwołaj się!
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
Sunday, 31 December
Harmonogram wydarzeń w Poznaniu
Harmonogram wydarzeń w Poznaniu
Poznan, Poland
Sunday, 31 December
Poznan, Poland - Generation Z Tour 2018
Poznan, Poland - Generation Z Tour 2018
Klub Muzyczny B17
Thursday, 11 January
Wołowina: Steki vol.1 z Krystianem Szopką
Wołowina: Steki vol.1 z Krystianem Szopką
The Kitchen- studio kulinarne
Friday, 12 January
Wege Festiwal Poznań vol.2
Wege Festiwal Poznań vol.2
Arena Poznań
Sunday, 21 January
Pierwsze Cykliczne Spotkanie Poetyckie w Kólturze
Pierwsze Cykliczne Spotkanie Poetyckie w Kólturze
Kawiarnia Artystyczna "Kóltura"
Friday, 26 January
Poznań - (Jubileuszowa) 5 Gala Stand-up Comedy
Poznań - (Jubileuszowa) 5 Gala Stand-up Comedy
Hala widowiskowo-sportowa Arena
Sunday, 4 February
Rybomania Poznań 2018
Rybomania Poznań 2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Friday, 9 February
Steven Wilson - Poznań 2018
Steven Wilson - Poznań 2018
Sala Ziemi
Sunday, 18 February
Poznań / Polska Noc Kabaretowa 2018
Poznań / Polska Noc Kabaretowa 2018
Hala widowiskowo-sportowa Arena
Saturday, 24 February
U2 Symfonicznie Poznań
U2 Symfonicznie Poznań
Hala widowiskowo-sportowa Arena
Friday, 2 March
14 Maniacka Dziesiątka 2018
14 Maniacka Dziesiątka 2018
Malta Poznań
Saturday, 10 March
Poznań Tattoo Konwent 2018
Poznań Tattoo Konwent 2018
Tattoo Konwent
Saturday, 24 March
11.PKO Poznań Półmaraton
11.PKO Poznań Półmaraton
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Sunday, 15 April
Blog Conference Poznań 2018
Blog Conference Poznań 2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Saturday, 21 April
Batushka, Obscure Sphinx + Support / 26 IV / Poznań
Batushka, Obscure Sphinx + Support / 26 IV / Poznań
Klub u Bazyla
Thursday, 26 April
Survival Race 2018 - Poznań
Survival Race 2018 - Poznań
Malta Poznań
Saturday, 2 June
Aksio zbiera na dług po operacji i dalsze leczenie!
Aksio zbiera na dług po operacji i dalsze leczenie!
Poznan, Poland
Saturday, 1 December