Chicago 1933 sünnipäev!

Chicago 1933 sünnipäev!
Event Details

Chicago 1933 sünnipäev!

Chicago 1933

Friday, 29 September 2017, 21:00


Event Description


On ainult üks asi, mis on väärtuslikum kui aeg ja see on see, kellega me seda koos veedame. Meil on olnud täiesti suurepärased 8 aastat koos teiega!
September on meie sünnipäevakuu ja meil on hea meel seda veeta koos kõikidega, kes meid nende kaheksa aasta jooksul külastanud on.
Ootame teid koos meiega klaase kokku lööma 29.septembril. Tähistame, muljetame ja muidugi kuulame muusikat.

Siinkohal oleks hea meenutada, et miks just! Miks just Chicago 1933?

Baar-restoran Chicago 1933 idee sai alguse sellest, et tekkis mõte luua Tallinna linna meelelahutusse elava muusikaga lokaal, kus erinevatel õhtutel mängib swing, jazz ja blues-muusika. Hakates mõtlema nendele muusikastiilidele seostus kohe Ameerika ja koostöös omaniku visiooniga muusikast leidis sisekujundaja väljundi luua Chicago stiilis lokaal. 33ndal aastal lõppes alkoholi keeluseadus Ameerikas ja hakkas vohama priiskav elustiil, eriti patu- ja musta äri pealinnas Chicagos. Enne seda tegutsesid valdavalt salakaubandus ja põrandaalused lokaalid. Keeluseaduse lõppedes hakkas aga jooki voolama ojadena ja pidu oli iga päev. Inimestel tekkis vabadus luua uusi baare ja lokaale ja nendesse kõikidesse jätkus pillava eluviisiga klientuuri. Ajastule oli omane loomulikult elav muusika, nö makimuusikat siis ei mängitud. Tekkis uus meelelahutusbuum, kus pidu kestis 7 päeva nädalas, lavale toodi igal õhtul midagi uut ja sellest ajastust on meelelahutusvaldkonda jäänud aegumatuid lugusid, mida meil siin Eestis õnnestub paljude kohalike muusikute abiga lavale tuua. Meie eesmärgiks täna on pakkuda kvaliteetset meelelahutust igal õhtul – toome lavale nii ajastutruud muusikat kui ka tänapäevasemaid meloodiaid.

Let's Celebrate!Event Place


Chicago 1933

Aia 3, 10111 Tallinn, EstoniaView on Facebook

View more events at Chicago 1933

Upcoming Events in Tallinn


Leave a comment