Lalabál - Trnava

Lalabál - Trnava
Event Details

Lalabál - Trnava

Holiday Inn

Saturday, 17 February 2018, 18:00


Event Description


Srdečne vás pozývame na ples, pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú baviť. Ani nitka neostane suchá.

Lalabard bol odhodlaný nájsť miesto, kde by uskutočnil svoj vysnívaný ples. Objavil tajné dvere do zázračného sveta, rozprávkovo krásneho, vystrihnutého ako z Labutieho jazera.

Tajné magické dvere sa otvoria v Trnave 17.2 o 18 hodine

V čarovnej atmosfére sa ocitneme v tajuplnej ríši a s Vašou pomocou budeme hľadať novú Kráľovnú a Kráľa Labutieho jazera!

Na pomoc Lalabardovi a vám budú do tanca hrať rôznorodé hudobné vystúpenia –

na úvod do tanca a do klasického kroku bude hrať sláčikový orchester STRAUSS ENSEMBLE PRESSBURG. Súbor sa okrem bohatého klasického repertoáru špecializuje na hudbu viedenskej dynastie Straussovcov. Sú držiteľmi cien rôznych medzinárodných interpretačných súťaží (Talenty pre Európu- medzinárodná súťaž Bohdana Warchala, Kocianova husľová súťaž v Českej republike, interpretačná súťaž Yamaha vo Viedni, Cena Slovenskej Sporiteľne - Zlatá nota , medzinárodná kontrabasová súťaž v Kroměříži...) Na Lalabále vystúpia s pestrým programom ako sláčikové kvarteto.

Po nich parket rozpáli gypsy band LOMNICKÉ ČHÁVE - Kapelu Gypsy band Lomnické čháve spája hudba už od detstva. Srší energiou, hrá rómske, ale aj slovenské ľudové piesne s cigánskym temperamentom a osobitým feelingom, ktorý umocňujú dva saxofóny. V bloku rómskych pesničiek a ľudoviek vynikne husľová show nášho Jimiho Hendrixa - Gusta Gábora a klavírna improvizácia multiinštrumentalistu Romana. Kapela hrá v súčasnej zostave od roku 2014. V tomto roku ste ich mohli vidieť koncertoať aj na festivale Pohoda a iných podujatiach na Slovensku

A aby toho nebolo málo ďalej príde na rad až 10-členná funky kapela HOMOSAPIENS! Energetická funky bomba pozostávajúca až z 10 členov, vám predvedie naživo nové, ale i staré svetoznáme funky hitovečky. A neostane len pri FUNKu.

Veselica bude pokračovať až do neskorých hodín s naším DJom.

Samozrejmosťou je chutná večera, alko i nealko, polnočná tombola o skvelé ceny,
foto GIF stena pre teba a tvojich priateľov,
hudobné battle medzi kapelou Lomnické Čháve a Homosapiens ,
tanečné vystúpenie skupiny Element a tanečný gypsy workshop – a to všetko v magickej rozprávkovej atmosfére!

A dress code? Dámy v šatách, páni v oblekoch – no kreativite sa medze nekladú!

Lístky si môžete zakúpiť tu: https://lalabal.interticket.sk/event/sheet/lalabal-banska-bystrica-AD8739EA05F844578D69A58A684FC231

Sledujte nás: https://www.facebook.com/lalabal.skEvent Place


Holiday Inn

Hornopotocna Street 5, 91701 Trnava, Slovakia  Buy tickets   View on Facebook

View more events at Holiday Inn

Upcoming Events in Trnava


Leave a comment