RAVEN PARTY Žilina

RAVEN PARTY Žilina


RAVEN PARTY Žilina

Klub Kolečko

Thursday, 16 November 2017, 20:00


Event Details


Pri príležitosti dvadsiateho výročia založenia kapely Ravenarium, sa havraniari rozhodli osláviť to spolu s fanúšikmi na malom turné. Kapela navštívi spolu štyri mestá a prvé v poradí bude na sútoku riek Váh, Kysuca a Rajčanka. Tam, kde sa konal kedysi legendárny Shitfest, tam, kde raveniaci nielen radi hrali, ale aj navštevovali a užívali si mesto, ľudí a samozrejme metal.
Takže vás srdečne pozývame na RAVEN PARTY, ktorá sa uskutoční dňa 16.11.2017 v klube Kolečko v Žiline.
A aby okrídlenci neboli sami, prídu aj ďalšie kapely a to rovno zo Švédska. Dve kapely, s ktorými si havrany zahrali začiatkom roka a vzniklo pekné seversko-slovenské priateľstvo a teda aj spolupráca.

A DEAD TREE DOESN'T TALK (CoreMetal, Gothenburg, Švédsko)
Chalani si razia cestu melodickými gitarovými linkami, do ktorých vedia poriadne zasekať husté kilá, to v rôznych tempách, poväčšine skákavých. Posledná novinka z ich talónu je singel "Trojan," ktorý vyšiel na jar tohto roku.
www.youtube.com/watch?v=XAoQbKGLUJU
FB stránka:
www.facebook.com/Adeadtreedoesnttalk
BandCamp
adeadtreedoesnttalk.bandcamp.com

GRAYSCALE SEASON (DeathCore, Kungsbacka, Švédsko)
Ťažkotonážna osemstrunová gitara, striedané rytmiky aj rýchlosti, hlboko posadený brutálny deathcore-ový vokál; to sú charakteristické črty týchto Vikingov. Vedia to na koncerte riadne roztočiť a po koncerte sa radi venujú ľuďom. Obe švédske bandy majú svoje pestré distro, v ktorom ich vždy nájdete. Posledný počin "Sivého obdobia" je ich dlhohrajúci debut z minulého roku "Head to Mist."
www.youtube.com/watch?v=EZX9cc7BPic
FB stránka:
www.facebook.com/GrayscaleSeason
BandCamp
grayscaleseason.bandcamp.com

RAVENARIUM (raven-n-roll, Bratislava)
Začiatkom minulého roka sa havraniari skonsolidovali a vybehli na pódiá. Šípka času sa v kapele rozťahuje na dve strany. Kapela si rada pripomína staré časy a staré piesne, ale aj skladá a pripravuje nové piesne. Na koncerte to bude teda aj spomínanie, aj prezentovanie nových výziev, ktoré kapelu neustále poháňajú vpred.
Naposledy sa chalani rozhodli vyskúšať aktuálnu zostavu v nahrávacom štúdiu minulý rok, kedy nahrali demo verziu novej piesne "BiggTime."
www.youtube.com/watch?v=9WErV04b5G0
Havrani sa ale postarali aj o to, aby na ich comeback bola kvalitná nielen obrazová, ale aj zvuková spomienka.
https://www.youtube.com/watch?v=5B0cGExY47k&list=PL6yf6dz45a1W_R_Bk8jZWayrKLAcJFXxX
FB stránka:
www.facebook.com/ravenarium
BandCamp
ravenarium.bandcamp.comKlub Kolečko

Komenského 2743/6, 01001 Zilina, Slovakia


View on Facebook

View more events at Klub Kolečko

Upcoming Events in Zilina


Leave a comment