Jan od Boga - wyjazd do słynnego uzdrowiciela z Brazylii

Jan od Boga - wyjazd do słynnego uzdrowiciela z Brazylii
Event Details

Jan od Boga - wyjazd do słynnego uzdrowiciela z Brazylii

Abadiânia-Go Casa João De Deus

Monday, 19 November 2018, 10:00


Event Description


19 XI - 03 XII 2018 - BRAZYLIA - ABADIANIA
Wyjazd na dwa tygodnie do słynnego uzdrowiciela

Już od ponad czterdzieści lat Brazylijczycy pielgrzymują do Jana od Boga (gdziekolwiek w tym czasie nie mieszkał) w nadziei na wyzwolenie od gnębiących ich fizycznych i psychicznych chorób oraz psychologicznych problemów. Przybywający z całego świata ludzie stają się świadkami, uczestnikami i pomocnikami w niekończącym się festiwalu cudownych uzdrowień.
Joao Teixeira sam nikogo nie uzdrawia. Jego ciało staje się narzędziem, a on sam kanałem, za pomocą, którego pojawiające się energie uzdrowicieli duchowych dokonują operacji. Joao niczego nie pamięta z tego, co miało miejsce w czasie dokonywanych zabiegów.

W każdą środę, czwartek i piątek już od godziny 8 rano Joao staje się w medium pozwalając wniknąć w swoje ciało uzdrawiającym bytom. Kiedy jakiś byt przejmuje władze nad ciałem Teixeiry jest to widoczne dla wszystkich zgromadzonych, albowiem Brazylijczyk zmienia nie tylko swoje zachowanie i osobowość, ale nawet głos, sposób mówienia i kolor oczu. Każda z istot duchowych nawiedzających Jana od Boga jest znakomitym uzdrowicielem, lekarzem, bądź chirurgiem. Większość bytów chętnie się przedstawia, dzięki czemu udało się już zidentyfikować ponad 32 duchowych uzdrowicieli wszystkich czasów.
Duchowi kierującemu ciałem Joao towarzyszy zawsze szereg niewcielonych bytów, które dokonując energetycznych zabiegów na wszystkich osobach, które codziennie stają przed Teixeirą.
Po zakończeniu całego procesu terapeutycznego byty opuszczają ciało Joao, a on na powrót staje się sobą. Energia, która wciela się w Brazylijczyka podczas porannego seansu najczęściej ustępuje innej, która dokonuje zabiegów w czasie trwania popołudniowych terapii.
W klinice nazywanej Casa de Dom Inácio de Loyola (Domem Ignacego Loyoli, założyciela zakonu jezuitów), na cześć jednego z pierwszych bytów, który nawiedził Joao, dokonuje się zabiegów dwojakiego rodzaju: widzialnych i niewidzialnych.
- zabiegów widzialnych (fizycznych) dokonuje osobiście Jan od Boga na osobach, które skończyły 18 lat, a nie przekroczyły 52 i które zgłosiły się dobrowolnie lub zostały przez Joao osobiście wybrane.
- zabiegów niewidzialnych (energetycznych), którym poddawani są wszyscy pozostali uczestnicy sesji terapeutycznych, a dokonywanych przez byty energetyczne pojawiające się w wewnętrznych salach medytacyjnych Casa de Dom Inácio.

Do kliniki Joao Teixeiry de Faria przybywają ludzie w nadziei na wyleczenie chorób, wobec których medycyna tradycyjna jest bezsilna, jak: rak, AIDS, artretyzm, astma, zaćma, paraliż, choroby psychiczne.
W Abadianii pojawiają się także terapeuci i uzdrowiciele, którzy twierdzą, że dzięki spotkaniom z Janem od Boga otrzymali nowe moce duchowe wspomagające ich w leczeniu swoich pacjentów.

Wyjazd do Brazylii do miejscowości Abadiania.
- wyjazd 2-tygodniowy (19 XI - 03 XII 2018) - 5.600 zł + 550 Euro.
(koszt zbliżony przy minimum 10 uczestnikach wyjazdu)
Cena zawiera: przelot do Brazylii, przejazd do Abadiania, zakwaterowanie i wyżywienie, powrót. Pobyt w pokojach dwuosobowych z łazienkami.
Dopłata do pokoju jednoosobowego - 50 Euro.

ARS LIBRA otrzymała aprobatę JANA OD BOGA na prowadzenie grup z Polski.

UWAGA
Istnieje możliwość poprowadzenia wyjazdów indywidyualnych lub rodzinnych do JANA OD BOGA w dowolnym terminie. Koszty takiego wyjazdu obliczane są zawsze indywidualnie.
INFO: 22-768-00-68, 501-504-673, www.arslibra.plEvent Place


Abadiânia-Go Casa João De Deus

, ,  Buy tickets   View on Facebook

View more events at Abadiânia-Go Casa João De Deus

Upcoming Events in


Leave a comment