Targi Ślubne Wedding 25-26 listopada 2017 PGE Narodowy

Targi Ślubne Wedding 25-26 listopada 2017 PGE Narodowy
Event Details

Targi Ślubne Wedding 25-26 listopada 2017 PGE Narodowy

PGE Narodowy

Saturday, 25 November 2017, 10:00


Event Description


Największa ślubna inspiracja tego sezonu!
targislubneWEDDING.pl

WEDDING, pierwszy i jedyny w Polsce magazyn lifestyle'owy poświęcony tematyce ślubnej już po raz czwarty zaprasza na największe branżowe wydarzenie roku - Targi Ślubne WEDDING.

Ponad 200 wystawców po raz kolejny udowodni, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele. Targi Ślubne WEDDING to wydarzenie skierowane do par młodych pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady. Oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie.

Wśród wystawców nie zabraknie najlepszych i najbardziej znanych firm z branży, ale pojawią się również nowe prężnie rozwijające się marki i nowoodkryci projektanci.
W trakcie 2 dni targowych odbywać się będą ogólnie dostępne warsztaty i panele dyskusyjne z profesjonalistami z różnych dziedzin. Poprowadzi je Katarzyna Gajek niekwestionowany autorytet w zakresie planowania i organizacji uroczystości ślubnych.

Targi Ślubne WEDDING to inspirujące wydarzenie dla par młodych, ale także dla świadków, rodziny i ich przyjaciół. Nie zabraknie atrakcyjnych prezentacji, licznych konkursów z cennymi nagrodami i widowiskowych pokazów mody ślubnej, które poprowadzi Rafał Maślak - model i bloger modowy.

Dla odwiedzających targi wystawcy przygotowali wysokie rabaty, a organizatorzy moc atrakcji, niespodzianek i upominków. Do zobaczenia !
www.targislubnewedding.pl
Bilety dostępne - https://e-wedding.pl/sklep/eventy/ebilet-targi-slubne-wedding/#content?utm_source=targislubne&utm_campaign=menuEvent Place


PGE Narodowy

al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warsaw, PolandView on Facebook

View more events at PGE Narodowy

Upcoming Events in Warsaw


Leave a comment